Walentynki w Morskim Centrum Nauki

Utworzono dnia 15.02.2024, 13:41

Z okazji Walentynek, klasa 3b wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Morskie Centrum Nauki w Szczecinie. Celem konkursu było pobudzenie kreatywności uczniów poprzez stworzenie klasowego filmu walentynkowego.

W taki właśnie sposób wygraliśmy bezpłatne zwiedzanie wystawy MCN w dniu 14.02.2024 r. ❤

Na miejscu czekały na nas walentynkowe balony, owocowy poczęstunek oraz pokaz chemiczny. Były kolorowe wybuchy, nauka chemii, specjalnie przygotowywane eliksiry miłosne, a nawet wywiady w których braliśmy udział ????

Na koniec stworzyliśmy wspólnie serce od SP69, które pozostawiliśmy na pamiątkę w MCN.

Przy okazji, wiecie jak nazywa się cząsteczka miłości? ????

Spieszymy z odpowiedzią: FENYLOETYLOAMINA ????

Chcielibyśmy życzyć wszystkim duuużo miłoooości i dobroci każdego dnia - nie tylko w Walentynki oraz zaprosić do obejrzenia naszego konkursowego filmu oraz fotorelacji ze zwiedzania wystawy MCN❣️