SZKOLNI ZNAWCY REGIONU

Utworzono dnia 11.06.2023, 19:35

We wtorek 6 czerwca 2023 w Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie przy współpracy z Urzędem Miasta Szczecin wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla uczestników IX Konkursu  dla Internautów „Czy znasz województwo zachodniopomorskie?” Konkurs był wieloetapowy. W każdym z etapów uczniowie rozwiązywali 10 zadań i w ciągu tygodnia wysyłali odpowiedzi. Zadania były o różnym stopniu trudności. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tegorocznej edycji konkursu nasza dziesięcioosobowa drużyna intensywnie walczyła. Była to walka indywidualna. Najlepszymi szkolnymi  znawcami regionu w kategorii szczecińskich szkół podstawowych zostali Karol Świder z 8a – III miejsce i Mateusz Nowakowski z 8d – II miejsce. Natomiast wyróżnienie otrzymali: Lena Orlon z 6a, Kuba  Krzyżanowski z 6b i Rafał Pal z 8d. Jestem dumna z systematycznej, długiej i wytrwałej pracy naszych uczniów uczestniczących w konkursie. Są najlepsi wśród najlepszych szkolnych znawców regionu.