Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2023/2024

KONKURSY 2023/2024

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG

ORGANIZATOR

KOORDYNATOR

EFEKTY

Konkurs plastyczno-językowy

„Najciekawszy Plakat z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych” w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych

szkolny

SP 69

Katarzyna Zenka

Klasy I-III

I Miejsce M.Pawlusiński 3A
II Miejsce L.Kaźmierczak 2A
III Miejsce N.Szymańska-Żarnicka 3A

Klasy IV-III

I miejsce – Mariia Kosiak 5c

 

II miejsce – Antoni Rymer 4c

III miejsce – Mariia Liuta 8a

Konkurs plastyczny „Polskie symbole narodowe”

szkolny

SP 69

Bożena Małdyk

Jolanta Lenkiewicz

I miejsce
Dawid Spolski-Mazur klasa 2a
Mateusz Pawlusiński klasa 3a
II miejsce
Maria Śniechowska 1a
Emilia Drogosz 1b
III miejsce
Filip Komorowski 1c

Konkurs recytatorski z okazji 105-rocznicy  odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej  nr 69 w Szczecinie

szkolny

SP 69

Jolanta Szymborska, Joanna Winiecka

W grupie wiekowej klas 1-2

I miejsce –Bartosz Cicharski klasa 2b

II miejsce- Zofia Sajdyk klasa 1b

III miejsce- Martyna Oleksiuk klasa 1 a

Wyróżnienie Maja Ziętek klasa 1c

W grupie wiekowej klas starszych 3-5

I miejsce – Kacper Konarski 5c

II miejsce – Viktoriia Zuieva 4c

III miejsce – Oliwia Oleksiuk 5b

Konkurs „Najpiękniejszy lampion z dyni”

 

szkolny

SP 69

Jolanta Szymborska

Klasy 1-3
I miejsce- Jakub Morgownik- 2 b
II miejsce- Zofia Sajdyk 1 b
Nina Żarnicka-Szymańska- 3 a
III miejsce- Lena Kaźmierczak- 2a
Ivan Lashok- 3 a

 

Klasy 4-8
I miejsce- Bartosz Dulemba - 4 a
III miejsce- Róża Chomać- 4b
Antoni Bekier- 4a
Wyróżnienia:
Kuba Gaczkowski-4b

Konkurs plastyczno-językowy

„Kartka Bożonarodzeniowa z życzeniami w języku niemieckim lub języku angielskim”

 

szkolny

SP 69

Katarzyna Zenka

Klasy I-III

I Miejsce M. Pawlusiński 3A
II Miejsce N.Szymańska-Żarnicka 3A
III Miejsce E.Drogosz 1A

 

Klasy IV-VIII

I miejsce – Kuba Gaczkowski 4b

II miejsce – Marta Matusow 8b

III miejsce – Oskar Sowiński 6b

Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy

szkolny

SP 69

Aleksandra Kurasińska

klasy I-III
I miejsce- klasa IA (765 metrów)

 

klasy IV-VIII

I miejsce – 5c

Konkurs pt." Najpiękniejsza ozdoba Świąteczno- Bożonarodzeniowa"

kl.1-3

szkolny

SP69

Kamila Skibińska

I miejsce:
Lena Kaźmierczak 2a

II miejsce:
Maria Śniechowska 1a

III miejsce:
Magdalena Przybyłowska 3a

Wyróżnienie:
Eryk Mataśka 1b

Konkurs literacki

„Opowiem Ci bajkę”

szkolny

SP 69

Joanna Winiecka

I miejsce – Gabriela Wiszniewska 3a

II miejsce – Antoni Rymer 4c

III miejsce – Jagoda Kędzierska 3a

VI edycja konkursu

„Ojczysta przyroda jest w naszych sercach”

wojewódzki

ZO LOP w Szczecinie i WFOŚiGW w Szczecinie

Jolanta Śliwińska, Grażyna Zacharewicz

II miejsce – Mateusz Śniechowski 6b,

III miejsce – Mariia Liuta 8a,

Wyróżnienia: Polina Jsovenko 8a, Zuzanna Jakubowska 6a

X Edycja Konkursu dla internautów  „Czy znasz województwo Zachodniopomorskie”

wojewódzki

Pałac Młodzieży Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie

Grażyna Zacharewicz

Etap I – Lena Orlon 7a

 

„Moja opowieść wigilijna”

szkolny

SP 69

Joanna Winiecka

Klasy III-IV

I miejsce – Piotr Olejnik 4c

Klasy V-VIII

I miejsce – Alicja Kepel 8b

Kuratoryjny konkurs z biologii

szkolny, rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Jolanta Śliwińska

Udział:

Ines Radziszewicz-Dębek 8b, Igor Ryczek 8a

Kuratoryjny konkurs z języka polskiego

szkolny, rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Wioletta Zienda-Trzasko

Udział:

Jakub Majak 8a

Michał Zlobin 8a

Kuratoryjny konkurs z matematyki

szkolny, rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Magdalena Michalska

Udział:

Igor Ryczek 8a

„POSZUKIWACZE TABLICZKI MNOŻENIA”

szkolny

SP69

Magdalena Michalska

Maja Gierłach

Elżbieta Cieślewicz

ZWYCIĘZCY:

Amelia Rybarczyk 4A

Iwona Oziębło 4A

Alicja Kowalak 4A

Nela Zagórska 4A

Valeria Boiko 4A

Angela Białasik 4A

Zuzanna Demkowicz 4B

Yana Serednia 4B

Manuela Iwińska 4B

Kateryna Kapshuk 4B

Viktoriia Zuieva 4C

Oliwia Zegarek 4C

Inez Idzikowska 4C

Zofia Segieda-Łosińska 4C

Krystyna Bilukha 4C

Oliwia Oleksiuk 5B

Hanna Nieczkowska 5B

Milena Woraczek 5C

Kacper Konarski 5C

Amelia Pałczyńska 6B

Jakub Mazurowski 6B

Karolina Nalewaj 6B

Oskar Sowiński 6B

Adam Przybyłowski 7A

„TABLICZKA MNOŻENIA KLUCZEM DO SUKCESU”

szkolny

SP69

Magdalena Michalska

Maja Gierłach

Elżbieta Cieślewicz

I MIEJSCE

Yaroslav Sirenko 5C

II MIEJSCE

Jakub Hofman 7B

III MIEJSCE

Jakub Krzyżanowski 7B

 

WYRÓŻNIENIE

Danylo Protsiuk 6B

Mateusz Śniechowski 6B

Szymon Łukiewicz 7B

Kuratoryjny konkurs z historii

 

szkolny, rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Lilia Kubinkiewicz-Dżaman

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Jakub Majak 8a

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego

szkolny, rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Dorota Michalska

Udział:

Mariia Liuta 8a

Natalia Kąklewska 8a

Konkurs na plakat

„SEGREGUJĘ I SORTUJĘ A CO MOGĘ ODZYSKUJĘ”

wojewódzki

Zarząd Okręgu LOP w Szczecinie

Jolanta Śliwińska

Grażyna Zacharewicz

Kategoria II – klasy IV – VI:

III miejsce: Zuzanna Jakubowska 6a

Kategoria III:

Klasy VII – VIII:

II miejsce:

Nazarii Benko 7b

III miejsce:

Maria Liuta 8a

X edycja Konkursu dla internautów „CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?” – X etapowy

ETAP - VIII

miejski

Pałac Młodzieży w Szczecinie

Grażyna Zacharewicz

Jolanta Śliwińska

Wyniki VIII etapu:

I miejsce:

Jakub Krzyżanowski 7b

Magdalena Pal 5a

Daria Kacprzak 5c

Karolina Nalewaj 6b

Marta Matusow 8b

II miejsce:

Lena Orlon 7a

III miejsce:

Gabriela Grabowska 8a

Konrad Nazarkiewicz 7b

V miejsce:

Miktoria Majzel 7b

Dawid Grabowski 5a

Patryk Grabowski 7b

X edycja Konkursu dla internautów „CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?” – X etapowy

ETAP - IX
miejski

Pałac Młodzieży w Szczecinie

Grażyna Zacharewicz

Jolanta Śliwińska

Wyniki IX etapu:

I miejsce:

Magdalena Pal 5a

II miejsce:

Lena Orlon 7a

Jakub Krzyżanowski 7b

Gabriela Grabowska 8a

Marta Matusow 8b

Konrad Nazarkiewicz 7b

III miejsce:

Daria Kacprzak 5c

V miejsce:

Wiktoria Majzel 7b

Karolina Nalewaj 6b

VI miejsce:

Dawid Grabowski 5a