Nasza świetlica przeznaczona jest dla uczniów klas 0-3.

Mogą do niej uczęszczać dzieci rodziców pracujących.

Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach

od 6:30 do 17:00.

To miejsce, w którym dzieci mogą przede wszystkim odpocząć i mile spędzić czas z koleżankami i kolegami w czasie wolnym od zajęć lekcyjnym. Celem świetlicy jest nie tylko opieka nad dziećmi i pomoc w odrabianiu lekcji, ale również rozwój ich zainteresowań, wzbogacenie i utrwalenie wiedzy, urozmaicenie czasu poprzez różnorodne zajęcia plastyczne, muzyczn0 - rytmiczne, techniczne, edukacyjne , ruchowe, a także  gry i zabawy. Zajęcia prowadzone są w oparciu o Plan Pracy Świetlicy. W każdym tygodniu jest inna tematyka.

Dodatkowo czas spędzany w świetlicy uatrakcyjniamy dzieciom  poprzez zabawy na szkolnym placu zabaw i Orliku, w sali  gimnastycznej, w sali do ping – ponga  oraz w specjalnie wyposażonej sali zabaw.

W ciągu roku przeprowadzane są liczne, różnorodne  konkursy i zawody, w których dzieci mogą wykazać się swoimi zdolnościami i umiejętnościami.

Czasami, przy różnych okazjach organizowane są dyskoteki oraz karaoke. Uczniowie chętnie i aktywnie biorą udział w tych przedsięwzięciach.

Sb
Nd

LIKE US ON FACEBOOK

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ