Pomoc materialna

STYPENDIUM SZKOLNE

Stypendium szkolne przysługuje uczniom kl. I-VIII, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej wynikającej z niskich dochodów w rodzinie (miesięczny dochód na 1 osobę nie przekraczający kwoty 528,00 zł netto), a w szczególności gdy w rodzinie występuje:

• bezrobocie,

• niepełnosprawność,

• ciężka lub długotrwała choroba,

• wielodzietność,

• alkoholizm lub narkomania,

• brak umiejętności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych,

• gdy rodzina jest niepełna.

Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po zgłoszeniu chęci ubiegania się o stypendium,  formularz wniosku zostanie przekazany Państwu przez dziecko.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w terminie od 01 września do dnia 15 września 2020 roku w szkole, do której uczęszcza uczeń. Wypełnione wnioski rodzice składają do kartonu umieszczonego w dyżurce  przy głównym wejściu.

Karton jest zabezpieczony przed ujawnieniem wrażliwych danych osobowych.

Pedagog służy pomocą przy wypełnieniu wniosku, po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem telefonu lub poczty mailowej.

Sb
Nd

LIKE US ON FACEBOOK

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ