Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Harmonogram zajęć

NAZWA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

KLASY

IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO

TERMIN

Akademia kompetencji - Matematyka

5b

Agnieszka Mączyńska

Poniedziałek

13:45-14:30

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

6b

Agnieszka Mączyńska

Wtorek

13:45-14:30

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

7c

Agnieszka Mączyńska

Środa

13:45-14:30

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

5a

Agnieszka Mączyńska

Piątek

10:45-11:30

Sala

Akademia kompetencji - Matematyka

6a

Maja Warczachowska

Wtorek

8:55-9:40

Sala

Akademia kompetencji - Matematyka

6c

 

Maja Warczachowska

Piątek

7:15-8:00

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

7a

Maja Warczachowska

Poniedziałek

15:30-16:15

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

6d

Maja Warczachowska

Środa

7:15-8:00

Sala 22

Akademia kompetencji - Matematyka

5c

Elżbieta Cieślewicz

Poniedziałek

15:30- 16:15

Sala 23

Akademia kompetencji - Matematyka

7b

Elżbieta Cieślewicz

Wtorek

14:40-15:25

Sala 23

Akademia kompetencji - Matematyka

8b

Elżbieta Cieślewicz

Czwartek

15:30-16:15

Sala 23

Akademia kompetencji - Matematyka

5d

Elżbieta Cieślewicz

Piątek

Sala

Akademia kompetencji - Fizyka

7c

Małgorzata Domżalska

Czwartek

15:30-16:15

Sala 30

Akademia kompetencji - Biologia

5b

Natalia Latto

Wtorek

7:15-8:00

Sala 31

Akademia kompetencji -  Biologia

5c

Natalia Latto

Czwartek

7:15-8:00

Sala 31

 

Akademia kompetencji -  Biologia

6a

Natalia Latto

Poniedziałek

7:15-8:00

Sala 31

Akademia kompetencji -  Biologia

6b

Natalia Latto

Piątek

7:15-8:00

Sala 31

Akademia kompetencji -  Biologia

6c

Natalia Latto

Środa

7:15-8:00

Sala 31

Akademia kompetencji -  Chemia

7a

Natalia Latto

Czwartek

14:40-15:25

Sala 22

Akademia kompetencji -  Chemia

7b

Natalia Latto

Poniedziałek

14:40-15:25

Sala 30

Akademia kompetencji -  Geografia

5a

Grażyna Zacharewicz

Czwartek

13:35-14:20

Sala 35

Akademia kompetencji -   Geografia

6a

Grażyna Zacharewicz

Poniedziałek

12:50-13:35

Sala

Akademia kompetencji -   Geografia

6b

Grażyna Zacharewicz

Poniedziałek

11:50-12:35

sala

Akademia kompetencji -  Doradztwo zawodowe

7b

Grażyna Zacharewicz

Poniedziałek

7:15-8:00

Sala 29

Akademia kompetencji -  Doradztwo zawodowe

7a

Grażyna Zacharewicz

Wtorek

I grupa 15:25-16:10

II grupa 15:25-16:10

Akademia kompetencji -  Doradztwo zawodowe

7c

Grażyna Zacharewicz

Czwartek

8:00-8:45

Sala 29

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

Biuletyn Informacji Publicznej

LIKE US ON FACEBOOK

 

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ

CERTYFIKAT AKCJI "UMIEM POMAGAĆ"

CERTYFIKAT UDZIAŁU W EUROPE CODE WEEK

LOGO KLAS SPORTOWYCH KS ARKONIA

LOGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU - SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W AKCJI

LOGO ÓJ PIERWSZY KROK W WOLONTARIAT