Inauguracja Leśnych Sobót - 30.09

Utworzono dnia 01.10.2023, 18:42

Jak co roku o tej porze rozpoczęły się nasze wędrówki w ramach Leśnych Sobót. 30 września 2023 była uroczysta Inauguracja Leśnych Sobót na Polanie Czerwonej w Puszczy Wkrzańskiej, którą przygotował Pałac Młodzieży wspólnie z Urzędem Miasta Szczecin.  Tym razem szkolni turyści wędrowali z paniami Grażyną i Joasią oraz rodzicami i przyjaciółmi szkoły. W trakcie wędrówki pani Grażyna opowiadała o parkach Kasprowicza i Kownasa  oraz Różance i Syrenich Stawach.  Pogoda była wymarzona do wędrowania. Słońce zachęcało do ruchu. Po krótkiej wędrówce na mecie czekał na nas nasz Pan Dyrektor. Po powitaniu, dostaliśmy posiłek turystyczny. Kiełbaski upieczone w ognisku wszystkim bardzo smakowały. Potem długo bawiliśmy się z panem Animatorem. Na koniec każdy uczestnik dostał małą niespodziankę. I tak kolejny rok będziemy wędrować po Szczecinie i okolicy. Następna Leśna Sobota już w październiku.