Rajd turystyczny 79 lat polskiego Szczecina

Utworzono dnia 25.04.2024, 13:18

W niedzielę 21 kwietnia 2024 spora grupa szkolnych turystów wybrała się po raz kolejny do Puszczy Bukowej na Rajd turystyczny – „79 lat polskiego Szczecina”. Tym razem rajd zorganizowany został przez ROS PTTK im. S. Kaczmarka w Szczecinie.  Wędrowaliśmy wokół Jeziora Szmaragdowego na Polanę Widok. Barwa jeziora i wiosenne buki wokół wszystkich zachwyciły. Mimo chłodu i okresowego deszczu uczestnicy świetnie się bawili. Posiłek turystyczny – kiełbaski  wszystkich rozgrzały przy ognisku. Uczniowie brali udział w konkursie krajoznawczym, piosenki turystycznej  i różnych grach zręcznościowych. Wiele osób wygrało różne nagrody. Na Polanie Widok zobaczyliśmy popularne „Okno z widokiem na Szczecin”.