Utworzono dnia 07.12.2023, 13:19

6 grudnia obchodziliśmy w naszej klasie mikołajki. Magii i niezwykłości tego dnia doświadczyliśmy już wczesnym rankiem, ponieważ do drzwi naszej sali zapukał Mikołaj, którego radośnie powitaliśmy tańcem i piosenką. Nasz wspaniały gość przyszedł z workiem wypchanym prezentami i każdego z nas obdarował podarunkiem oraz ciepłym słowem. Nasza koleżanka Nina poczęstowała wyjątkowego przybysza oraz każdego z nas ciasteczkami, które przygotowała w domu z mamą i babcią. To radosne i niecodzienne spotkanie zakończyło się wykonaniem wspólnego zdjęcia, które będzie pamiątką tej szczególnej chwili. Jednak to nie był koniec atrakcji, ponieważ zaraz po odjeździe Mikołaja udaliśmy się do Multikina na seans filmu animowanego „Życzenie”. Była to ciekawa historia dziewczynki o imieniu Asha, która z pomocą magicznej gwiazdki oraz przyjaciół przeciwstawiła się złemu królowi i zwróciła mieszkańcom królestwa ich marzenia. Chyba każdy z nas zapamięta, że dzięki odwadze i dobrej woli mogą wydarzyć się cudowne rzeczy. I tak w doskonałym nastroju wróciliśmy do szkoły, a dobry humor pozostał z nami do końca dnia.