WARSZTATY EKOLOGICZNE - DRUGA ODSŁONA

Utworzono dnia 25.09.2022, 21:53

Klasa 7a pod opieką pań: Eweliny i Grażyny po raz kolejny 19 września 2022 uczestniczyła w warsztatach ekologicznych w Warsztowni. Tym razem była to nagroda za aktywną postawę w trakcie poprzednich zajęć. Uczniom podobają się zajęcia prowadzone przez panią Anię w ramach projektu „SPOŁECZNIK 2022 – 2024 PROGRAM MARSZAŁKOWSKI” na których młodzież  wykonała szczecińskie albumy. Przy tworzeniu prac wykorzystała swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w szkole na lekcjach techniki. Każdy album jest inny: ma dużo zdjęć, mapek, planów, tajemniczych kieszonek i zakładki. Młodzież bardzo zaangażowała się w tworzenie albumów i  wykonała prawdziwe dzieła. Na zakończenie uczniowie podziękowali pani Ani za zajęcia i powiedzieli, że w przyszłości chcieliby tu wrócić.