Niezwykłe warsztaty w Warsztatowni.

Utworzono dnia 16.06.2022, 19:33

W środę 15 czerwca 2022 uczniowie z klas 5 naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach „ Szczecińska księga roślin” w ramach Programu Społecznik 2022 -2024, które poprowadziła pani Ania w Warsztatowni. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach. Uczniowie pod kierunkiem pani Ani wykonali: zielniki i praski do suszenia roślin. Na koniec swoje prace wszyscy zapakowali do firmowych pudełka. W zajęciach aktywnie uczestniczyły panie nauczycielki, które czuwały nad realizacją zadań skierowanych do uczestników. Zadowoleni uczniowie dumnie powędrowali ul. Wyzwolenia w kierunku autobusu, a potem biegiem zdążyli na dalsze lekcje. Radość uczniów była niespotykana i pytanie: czy kiedyś będą jeszcze jakieś warsztaty? Pożyjemy, zobaczymy. Czas pokaże.

Zadowoleni uczniowie klas 5