Apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym semestrze

Utworzono dnia 12.02.2023, 18:36

Tak jak co roku, w przeddzień ferii zimowych zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym półroczu. Celem apelu jest podsumowanie pracy w pierwszym semestrze. Dokonała go tradycyjnie Pani Dyrektor, która przedstawiła nasze sukcesy i dotychczasowe osiągnięcia. Nakreśliła też plany i oczekiwania, jakie czekają społeczność szkolną w drugim semestrze. Coroczny apel to również okazja do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie dydaktyczne z poszczególnych klas. Wymienieni uczniowie otrzymali gratulacje z rąk Pani Dyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek. Miło było patrzeć na dumne twarze uczniów wyróżnionych za wzorowe zachowanie, wysoką średnią ocen oraz frekwencję.