Dzień odwrócony w klasach 4-8

Utworzono dnia 17.04.2024, 20:38

W naszej szkole dnia 10 kwietnia odbył się dzień odwrócony, uczniowie zamienili się z nauczycielami rolami. To właśnie uczniowie tego dnia poprowadzili wybrane przez nich lekcje. Podczas lekcji nie brakowało śmiechu i ciekawych informacji.

Oliwia i Daria z klasy 6b tym razem uczyły koleżanki i kolegów jak pisać poprawnie po angielsku przepis kulinarny.

Róża, Manuela i Mateusz z klasy 5c uczyli swoich kolegów i koleżanki jak poprawnie opisać po angielsku swój weekend. Nauczyciel zamienił się ucznia, ale trochę pomagał w razie potrzeby.

Klasowe męskie trio w składzie: Antek, Miłosz i Antek z klsy 5b poprowadzili ciekawą lekcję geografii na temat Krajobrazy sawanny i stepu.

Marcel z klasy 6a poprowadził lekcje matematyki, na której w ramach rozgrzewki pobawiliśmy się w kalambury liczbowe, a następnie utrwalaliśmy działania na potęgach.