I Edycja Szkolnego Konkursu Kolęd

Utworzono dnia 20.12.2023, 20:05

20 grudnia z inicjatywy Samorządu Szkolnego ( Jakuba Majak i Marii Liuty) odbył się pierwszy w historii naszej szkoły konkurs kolęd. Poszczególne klasy do konkursu przygotowywała nauczycielka muzyki p. Małgorzata Stalmierska i wychowawcy klas. Wszystkie klasy zaprezentowały wyśmienicie wybrane przez siebie kolędy. Jednogłośnie pierwsze miejsce zajęła klasa 5b przed klasą 4c oraz 7a. Duże wrażenie na jury zrobiło dwóch uczniów:  Oleksandr Chudakov z klasy 7a oraz Mykyta Alpatov  z klasy 8a, którzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni gromkimi brawami.

Ten pierwszy konkurs kolęd na stałe zostanie wpisany do szkolnego kalendarza uroczystości szkolnych. Dzisiejsza uroczystość wprowadziła nas w prawdziwie świąteczny nastrój.