I Semestr na Nami

Utworzono dnia 12.01.2024, 19:38

W piątek 12 stycznia zebraliśmy się na uroczystym apelu z okazji podsumowania I semestru roku szkolnego 2023/2024. Chcieliśmy pokazać, że zauważamy i doceniamy ciężką pracę naszych uczniów wykonaną w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W I półroczu poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Podczas apelu zostali wyróżnieni uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Pan Dyrektor nagrodził klasę o najwyższej średniej ocen, czyli 5c, która w I semestrze uzyskała średnią 4,41, a także klasę o najwyższej frekwencji – 6b – której wynik to niemalże 93%. Jesteśmy dumni, że wśród nas jest tylu ambitnych uczniów. Mamy nadzieję, iż kolejne półrocze będzie równie owocne i przyniesie nam wiele powodów do radości. Jeszcze raz gratulujemy wyróżnionym, a wszystkim Wam – drodzy uczniowie – życzymy bezpiecznych oraz spokojnych ferii.