Mecz Pogoń - Piast - wspólne kibicowanie

Utworzono dnia 21.04.2024, 11:46
69 - taka liczba kibiców wyruszyła w dniu dzisiejszym spod Pomnika Czynu Polaków - pełni nadziei w barwach ulubionego klubu z szalikiem na szyi, gotowi do wspólnego kibicowania.
Nasz szkolny „Klub Kibica” powiększa się z meczu na mecz. Dzisiaj wśród społeczność SP69 kibicującej na trybunach pojawili się uczniowie zarówno klas 4-8, 1-3 jak i zerówki. Gościnnie z własnym szalikiem i ciekawością śledził mecz również najmłodszy uczestnik uczęszczający do przedszkola, który już od najmłodszych lat kibicuje Pogoni Szczecin.
Warto nadmienić, iż dzisiejszy mecz z Piastem rozegrany został w przeddzień 76. urodzin szczecińskiego klubu .
Właśnie z tej okazji Portowcy wystąpili dziś w specjalnych koszulkach retro inspirowanych trykotami z wicemistrzowskiego sezonu 2000/01. W tej właśnie koszulce na dzisiejszym meczu pojawił się nasz Pan Dyrektor, który zapewnił, że ta pamiątkowa koszulka po meczu umieszczona zostanie na stałe w naszej szkolnej gablocie.
Pan Dyrektor dziękuje rodzicom i dzieciom za wspólny doping, a pomimo wyniku…. „Czy wygrywasz czy nie, my i tak kochamy Cię”.

Widzimy się już 25 maja na meczu Pogoń vs Górnik