Spotkanie z Panem Robertem Dymkowskim

Utworzono dnia 12.04.2024, 17:53
Dziś Pan Dyrektor, wraz z uczniami, którzy wylicytowali koszulkę oraz piłkę z podpisami zawodników Pogoni Szczecin, wręczyli Panu Robertowi Dymkowskiemu uzbieraną przez społeczność SP69 kwotę 2500 zł. Pan Dymkowski odwiedził naszą szkołę osobiście i podarował nam koszulki Portowców oraz karty ze swoim wizerunkiem, za które serdecznie dziękujemy. Przedmioty te staną się nagrodami w nadchodzących konkursach zorganizowanych w ramach „Dnia Pogoni Szczecin” w naszej szkole.
Dzisiejszy dzień był także okazją do ponownego spotkania Pana Roberta Dymkowskiego z naszym Panem Dyrektorem, który w latach ’90 jako dziennikarz sportowy miał przyjemność przeprowadzać z nim wywiad w „Dzienniku Szczecińskim”. Pan Dyrektor, ówcześnie reporter sportowy, gościł niemal codziennie w szatni Portowców i rozmawiał z zawodnikami, tworząc artykuły publikowane na łamach szczecińskich gazet.
Dymkowi jeszcze raz życzymy zdrowia i całym sercem wspieramy w dalszej walce